Про Приватбанк

Posted by on Feb 28, 2009 in Досьє |

« Приватбанк Досьє   |   Приватбанк Загальна інформація »

Дві прекрасні історії про Приватбанк:

  • про те, як за допомогою приват24 відвели $965 для подальшого висновку через webmoney;
  • з грудня місяця в інтернеті не можна розрахуватися звичайною кредиткой/дебеткой прівата, оплата чого-небудь через інтернет можлива тільки інтернет-карткою.

Інтернет-картка Приватбанку - це така кастрована віза, з якою можна проводити три типи операцій:

  1. оплачувати покупки в інтернеті;
  2. поповнювати (готівкою і, напевно, перекладами з інших рахунків);
  3. знімати залишок при закритті.

Щодо першої історії висновок простий: не зберігати на банківських картах істотних сум грошей. Прийшли гроші - пішов і обналічил якомога більше, залишивши рівно стільки, скільки збираєшся витратити найближчим часом.

Другу історію я підтвердити не можу: вже більше двох років я не користуюся пріватовськімі картками для оплати чого-небудь в інтернеті. Мені вистачило один негативний досвід використання візи класик для оплати хостингу.

В перший місяць мені треба було сплатити за хостинг суму в $100, яка складалася з двох частин: $1 за setup і $99 щомісячної плати. Я вже тоді був прихильником правила 100%-съема грошей з карти, тому заздалегідь закинув на неї цю сотку (якісь копійки на ній валялися, банкомат тоді умів віддавати купюрами $10 і $100).
Я підписався на хостинг, ввів дані кредитки, і з неї списався рівно $101. Я вирішив, що цей зайвий долар - якась комісія або щось в цьому роді, оскільки в онлайн-банкинге його видно не було (там взагалі всі транзакції з’являються з дивною затримкою). Мовляв, хай залишиться приватбанку на бідність.

Як з’ясувалося, я дарма проігнорував цей бакс: через місяць, коли мені треба було сплатити наступний billing period, я знову закинув на карту стобаксоф і став чекати автоматичного списування засобів компанією хостера з карти. Замість списання я одержав лист про те, що мол transaction declined.


Tags: , , , , , ,

Досьє


Схожі записи

Copyright © 2009 ПриватБанк. All Rights Reserved.
Theme by Lorelei Web Design.

Copyright © 2009  ПриватБанк  »  Досьє
, 0.527 seconds, 1.173 Mb1941